O nas

Oferujemy dla każdego atrakcyjne i niepowtarzalne upominki. Tylko w naszym zakładzie zamówisz prezenty oraz gadżety reklamowe z oryginalnym własnym lub nadrukiem.

Nie chcąc iść na łatwiznę dobieramy materiały wyłącznie o wysokiej jakości. Wykorzystujemy technologię sublimacji dzięki czemu powstały nadruk jakim jest dedykacja, logotyp, zdjęcie lub własny projekt klienta jest niewyczuwalny i niespieralny. Zapewni to długie korzystanie z praktycznego upominku.
Nasze Foto upominki są kreatywnymi prezentami z nadrukiem wybranym i dostosowanym dla klienta – może to być przesłana przez Ciebie grafika, zdjęcie własne lub bliskich.
Przykładowe fotoupominki to płótna (obrazy)z nadrukiem, poszewki z nadrukiem, skarbonki z nadrukiem, magnesy z nadrukiem będące otwieraczem, magnesy okrągłe i prostokątne z nadrukiem, bidony z nadrukiem, kubki z nadrukiem, podkładki pod myszki z nadrukiem,
Proponowane przez nas produkty to również gadżety reklamowe oraz pomysły na firmowy upominek
 

Cechują nas najniższe ceny, ekspresowy czas realizacji a co najważniejsze wysoki standard i jakość artykułów tworzonych według wizji klienta.

Facebook

Znajdź nas na Facebooku

allegro

Jesteśmy na allegro